VRF Klima Sistemleri

VRF Klima Sistemleri - Ankara Betaş Tesisat

VRF Klima Sistemleri

VRF Klima Sistemleri, birbirinden bağımsız ortamlarda ihtiyaca yönelik özel ısıtma veya soğutma sağlayacak iklimlendirme sistemleri mi arıyorsunuz?Hastaneler, oteller, plazalar, iş yerleri, alışveriş merkezleri, lüks villa ve daireler gibi çok geniş ortamlar için yüksek kapasiteli ve bütünsel iklimlendirme çözümlerine ihtiyaç duyuyorsanız kullanım alanı ve kullanım özellikleri gibi pek çok konuda avantajlı olan VRF Klima Sistemlerini değerlendirebilirsiniz.

VRF Klima Sistemleri - Ankara Betaş Tesisat

VRF Klima Nedir?

Klimalar soğutucu akışkan gazları kullanarak çok kısa süreler içinde kapalı ortamdaki mevcut hava sıcaklığını ideal ve istenen koşula getirmek üzere tasarlanmıştır. VRF aslında değişken debili soğutucu akışkan sistemini kullanan klima anlamına gelen Variable Refrigerant Flow kelimelerinin baş harflerinden oluşur. VRF ısıtma ve soğutma için son derece verimli ve etkili bir yöntemdir.

VRF Klima Sistemleri - Ankara Betaş Tesisat

VRF Sistemi Nasıl Çalışır?

VRF Klima Sisteminin 2 ana bileşeni ve onları destekleyen oldukça gelişmiş sistem elamanları bulunur. Ana bileşenler; binanın dışına konumlandırılan dış ünite ve ona bağlı olarak bina içinde birden fazla noktaya yerleştirilen iç ünitedir. Dış üniteye bağlı olan iç üniteler bina içinde istenilen bölgede bağımsız konfor elde edilmesini sağlar. Son derece güvenli ve yeni teknolojilerle üretilmiş olan akış denetim ve kontrol sistemleri, bina içinde gereken soğutucu akışkanı ihtiyaç duyulan ortama iletir böylece ideal konfor sağlanmış olur. İç üniteler bina içinde herhangi bir yerde bulunabilir, ama yine de kapasite kaybı yaşanmadan en yüksek performans elde edilmiş olur.

VRF Klima Sistemleri - Ankara Betaş Tesisat

VRF Avantajları Nelerdir?

Merkezi klima sistemlerinde klimalar tüm binada aktif çalışırken VRF Klima Sistemleri sadece ihtiyaç duyulan ortamda kullanım sağlar. VRF Klimalar aynı zamanda yerden tasarruf etmenizi sağlayan ve herhangi bir desteğe ihtiyaç duymayan dış ünitelere sahiptir. Merkezi sistem klimalarda herhangi bir arıza tüm binayı olumsuz etkileyebilir, oysa VRF Sistemin sadece arızalı bölümü bu durumdan etkilenir. Son derece kolay kurulum ve montaj imkanına sahip olan VRF Klimalar aynı anda ısıtma ve soğutma yapabilen modelleriyle tüm ihtiyaçları karşılayabilir. Inverter sistemi sayesinde VRF ekonomik ve üstün bir konfor sağlar.

VRF Klima Sistemleri - Ankara Betaş Tesisat

VRF Klima Fiyatları

VRF Klima Sistemleri aynı anda ısıtma ve soğutma yapabilen sistemlerden kurulabildiği gibi sadece ısıtma ve sadece soğutma yapabilen VRF Sistemi de kurmanız mümkündür. VRF Sistem maliyeti kullanacağınız alana, sistemin fonksiyonel özelliklerine, sistem bileşenlerinin marka ve kapasitelerine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Tek elden bağımsız konfor üretmek için yapacağınız bu uzun ömürlü yatırımının karşılığını kısa süre içinde size tasarruflu bir konfor olarak geri dönecektir.

VRF Klima Sistemleri - Ankara Betaş Tesisat

Ankara Betaş Tesisat, 25 yıldır iklimlendirme sektöründe deneyime ve alanında uzman bir ekibe sahiptir. Bu alanda sahip olduğumuz deneyim sadece kombi ve klimalar ile sınırlı değildir. Geniş alanların bağımsız iklimlendirilmesinde yaygın olarak tercih edilen VRF Sistemleri gibi büyük sistemler konusunda da uzmanlığımızı paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. En uygun fiyatlarla kaliteli hizmet almak için bizimle 0312 215 45 57 telefon numarasından iletişime geçin.

Geri
Tel İletişim
Cep İletişim
Whatsapp Mesaj